Alulux

Alulux LogoSpolečnost Alulux se stala jednou z prvních po roce 1990, která se začala věnovat roletové a vratové technice. V prvních letech se společnost starala pouze o prodej materiálu na výrobu rolet a vrat své mateřské firmy Alulux Beckhoff GmbH&Co., která patří mezi vedoucí firmy na evropském trhu, kde působí již 50 let. V loňském roce vyrobila rekordních 1 milion rolet.

Po osmi letech spolupráce v roce 1998 byla na zelené louce na okraji Prahy postavena nová hala na výrobu značkových rolet a vrat pro Českou republiku a zároveň byla založena společnost Alulux s.r.o., která má dnes 21 zaměstnanců a je vedoucí firmou v tomto oboru na českém trhu.

Vedoucí pozici si firma zajistila nejen počtem prodaných výrobků, ale především kvalitními výrobky, poradenským servisem a precizně odvedenou montáží u zákazníka.

Produkty

 • RESIDENT
  Individuální luxusní garážová vrata z hliníku. S uzavřeným kastlíkem.
 • DETOLUX
  Hliníková garážová vrata zajíždějící pod strop. Nejtišší chod mezi garážovými vraty.
 • VERTICO
  Hliníková garážová vrata zajíždějící do strany. S téměř neomezenými možnostmi montáže.
 • SEGATO
  Sekční garážová vrata z ocelových panelů zajíždějící pod strop garáže.

Hawlik - sekční garážová vrata

Hawlik Logo

Garážová vrata

Stále populárnější způsob způsob řešení uzavírání Vašeho garážového stání. Námi používaný typ vrat je vyráběn evropskou firmou Alpha Deuren, která je tradičním a uznávaným výrobcem a na našem trhu se pohybuje již několik let. Tato firma vyrábí širokou řadu modelů, kterou Vám můžeme nabídnout. Sekční vrata jsou sestavena z jednotlivých sekcí, spojených speciálním zámkem, který zabraňuje přivření prstů do tohoto zámku. Povrch sekcí je u všech modelů se struktůrou dřeva. Na něj lze nanášet barvy dle vzorníku RAL nebo ve standartních barvách zlatý dub, tmavý dub a mahagon. Design sekcí může být jako standardní kazeta, střední drážka, hladké nebo pásové provedení.

Všechny modely lze také doplnit o dekorativní prosklení, které zkrášlí Vaše vrata a dodá světlo Vaší garáži. Naše firma Vám vybraná vrata namontuje a upraví přesně podle Vašich představ dodáním motorického pohonu, dálkového ovládání, klíčových spínačů, klik atd.

Naše nabídka začíná neizolovanými vraty, které jsou vhodné pro nevytápěné garáže a jsou cenově nejvýhodnější. Na druhé straně jsou plně izolovaná vrata s vysokými izolačními vlastnostmi díky přerušenému tepelnému mostu a kompaktním sekcím tvořeným kombinací 0,65 mm galvanizované oceli a 40 mm tlakově vstřikovaného polyuretanu. Specialitou naší firmy je úprava vrat mořením a lakováním dle Vašeho odstínu tzv. fládrováním.

Sekční garážová vrata Hawlik Sekční garážová vrata Hawlik Sekční garážová vrata Hawlik Sekční garážová vrata Hawlik